Bardzo nam miło że odwiedzasz naszą stronę!                                                                                       

     Prowadzimy domową hodowlę labradorów od 2008 roku.  Nasze pieski mieszkają z nami w domu i są członkami naszej rodziny.

    Hodowla jest zrzeszona w Związku Kynologicznym w Polsce oddział w Nowym Sączu.                  

    Nasza przygoda z labradorami zaczęła się od zakupu do kochania naszej suni ELZA Niskowiaki.  Była ona spełnieniem naszych i dzieci marzeń. Ukończyła kurs Psa Towarzyszącego z wynikiem doskonałym. Sędziowie w uzasadnieniu stwierdzili iż ELZA jest piękną sunią i tak zaczęła się nasz przygoda z wystawami. Dała nam dużo radości i satysfakcji. Szybko zdobyła uprawnienia ,,suki hodowlanej’’ oraz tytuły: ,,Champion Polski’’ oraz ,, CACIB FCI’’. Elza miała pięć licznych i pięknych miotów. Dlatego w naszej została jej córka ZURAY –Słońce Beskidu.

  W 2009 roku dołączył do nas piesek CHOCO CUTE z Grodu Hrabiego Malmesbury. Pies wybitny: Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski oraz ,,CACIB FCI’’ Obecnie ma już 13 lat, jest weteranem i wspaniałym towarzyszem zabaw dla naszych wnuków.

  Obecnie w naszej hodowli mamy dwie biszkoptowe sunie:

- FIONA CARO F.D.B.

- ELZA-Słońce Beskidu, córka naszej FIONY i wnuczka naszej wspaniałej Elzy Niskowiaki oraz pięknego pieska Aristos – Biszkoptowe Szczęście.


   Nasze suczki uwielbiamy za charakter, to jak przywiązują się do ludzi, jak potrzebują ludzkiej obecności i uwagi, za łagodność i niesamowitą empatię, za szalone pomysły i ogromną żywiołowość i za ten wiecznie merdający ogon.
Młodsza ELZA  jest oazą spokoju i łagodności, jej spojrzenie wyraża więcej niż 1000 słów, swoim zachowaniem i mimiką niemal „mówi” do człowieka, potrafi idealnie wczuć się w nastrój sytuacji okazując ogromną empatię.
Starsza FIONA  wprowadza do naszego domu nieopisaną radość, wszędzie jest jej pełno, jest ciekawska, odważna i zawsze chętna do zabawy, ma milion pomysłów które od razu wciela w życie, jest bardzo spostrzegawcza i żywo zainteresowana wszystkim co dzieje się dookoła. Obie dziewczyny są wspaniałymi kompanami do zabaw z naszymi wnukami, kochają je ponad wszystko.